AKAYDIN ŞEMSİYE

Kötü hava koşullarından etkilenmemiz adına üretilen şemsiye modelleri, sahip olduğu özgün tasarımı ve kaliteli yapısı ile birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Kullanışlı bir yapıya sahip olan ve her mevsim kullanılan şemsiyeler, istenilen ölçü ve özelliklerde tasarlanabilmektedir.

 

Her mevsim bahçe ve terasların keyfini sürebilmeniz adına tasarlanan şemsiye modelleri, dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Montajı oldukça kolay olan ve istenildiği zaman takılıp sökülebilen şemsiye modelleri, her mekana uygun onlarca farklı renk seçeneği ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Şık görüntüsü ile mekanlara daha modern bir görünüm kazandıran ve mekana uygun olarak tasarlanan şemsiyeler, uzun yıllar boyunca sizleri kötü hava koşullarından korumaya devam edebilmektedir.

Bahçenizi daha yaşanabilir bir mekâna çeviren bahçe şemsiyesi seçenekleri özel tasarımları ile bahçenizde işlevsel özellikleri oluşturuyor. Bahçenizde aradığınız şıklığı sağlayan bahçe şemsiyesi modelleri tek kişilik ya da çok kişilik modelleri ile özel fırsatlar sunuyor.

 

Şemsiyeleri açılıp kapanma özelliği ile bahçenizde istediğiniz keyif ortamı hazırlarken solmaz kumaş özelliği ile bu keyfi uzun yıllar yaşamanızı sağlıyor. Rüzgâr tahliye sistemli bahçe şemsiyeleri ve mermer kaideli altyapısı ile sert Rüzgârlara karşı dirençli modellerde sizler için işlevsel modeller oluşturuyor.

 

Bahçenizde ailenizle beraber barbekü partisi yapmak ya da arkadaşlarınızla beraber keyifli bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız bahçe şemsiyesi modelleri tedarik ederek Bahçenizde özel bir alan oluşturabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Bahçe şemsiyesi